Залишити звернення
3 грудня
Едуард Прощук на брифінгу у Верховній Раді: Рахункова палата засвідчила некомпетентність керівництва Держводагентства України

Звіт про перевірку ефективності, розглянутий Рахунковою палатою у листопаді, засвідчив некомпетентність керівництва Державного агентства водних ресурсів України та його територіальних органів.

Про це заявив під час виступу на брифінгу у Верховній Раді народний депутат від Калущини Едуард Прощук.

«Через невиконання Держводагентством вимог Закону Про дозвільну систему господарської діяльності, що стосується відсутності забезпечення електронної взаємодії між порталом електронних послуг Держводагентства та Єдиного реєстру державних послуг, ефективного контролю за обсягом забору спеціального водокористування і повнотою надходження до нього ренти. Невчасна видача спеціальних договорів на водокористування призвела до відтермінування початку використання водних ресурсів та надходження рентної плати до державного бюджету», – пояснив Едуард Прощук.

Відтак додав, що попереднє керівництво Водагентства проводило неефективну державну політику в частині раціонального використання води та забезпечення результативних заходів для скорочення її втрат.

«Ситуацію необхідно змінювати. Агентство має очолити професійний менеджер. Сподіваюсь, що до кінця року ми отримаємо фахового очільника цього надважливого для України органу центральної виконавчої влади», – підкреслив народний депутат Едуард Прощук.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!