Залишити звернення
8 грудня
Едуард Прощук: Екологічний комітет рекомендував ВРУ прийняти програму «Питна вода України»

На черговому засіданні комітету з питань екологічної політики та природокористування Верховної Ради депутати розглянули пріоритетний для довкілля законопроект про Загальнодержавну програму «Питна вода України» на 2022 – 2026 роки.

Як повідомив член комітету, народний депутат від Калущини Едуард Прощук, комітет рекомендував Верховній Раді прийняти цю програму за основу у другому читанні.

«Питання води, як ніколи, на часі. На жаль, проблеми у цій сфері накопичувались роками, але тепер прийшов час їх вирішувати. Наявні системи централізованого водопостачання та водовідведення фактично в усіх громадах України потребують оновлення, щоб кожен українець міг отримувати якісну воду. Тому попереду голосування, сподіваємось колеги підтримають», – наголосив Едуард Прощук.

Крім того, під час наступного засідання депутати запланували заслухати всі центральні органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування щодо виконання рекомендацій виїзного засідання екологічного комітету на Прикарпаття, у червні.

«Маємо чітко зрозуміти чи були виконані рекомендації, напрацьовані під час роботи виїзного засідання екологічного комітету щодо впровадження Директиви 2007/60/ЄС (Протипаводкова директива) та попередження та подолання техногенних катастроф на прикладі Калуського гірничо-промислового комплексу», – резюмував Едуард Прощук.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2023 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!