Залишити звернення
10 грудня
Едуард Прощук про будівництво моста в Пасічну: Місту надійшло від держави ще 40 мільйонів гривень

Народний депутат від Калущини Едуард Прощук разом із командою більше року працює над питанням відновлення будівництва моста в район Пасічна Івано-Франківська через річку Бистриця Солотвинська.

В минулому році за підтримки народних депутатів вдалось спрямувати на міст 60 мільйонів гривень з держбюджету.

«Попередньо домовлено про надходження ще 100 мільйонів гривень до кінця 2021 року. Станом на зараз місту уже надійшло 40 млн гривень. Наразі з колегами від партії Слуга народу працюємо над тим, щоб до кінця поточного року Уряд виділив ще 30 мільйонів гривень», – наголосив Едуард Прощук.

У зв'язку з тим, що місто не в змозі самостійно профінансувати будівництво моста народні депутати відстояли його включення до президентської програми «Велике будівництво». Попри те, що міст місцевого значення, він стратегічно важливий для усього Прикарпаття.

«Зараз підряднику потрібно оперативно закупити матеріали, адже ціна в новому році на них може зрости. Зокрема, треба придбати мостову сталь, процес виготовлення якої займає кілька місяців. Маємо спільно докласти максимум зусиль, адже всі ми розуміємо, що завершити будівництво цього об'єкту необхідно в наступному році», – додає Едуард Прощук.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2023 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!