Залишити звернення
20 грудня
Едуард Прощук: В Зборянській гімназії за кошти соцеконому завершили капітальний ремонт роздягалень

За кошти соцеконому у Верхнянській ОТГ вдалось закінчити капітальний ремонт роздягалень в Зборянській гімназії.

Як зазначив народний депутат від Калущини Едуард Прощук, раніше будівля була схожа на справжні руїни, а тепер є всі умови для комфортного користування нею і перебування там.

Користуватись роздягальнею будуть школярі та місцева футбольна команда.

«Цьогоріч на проект вдалось залучити 700 000 гривень. Загалом капітальний ремонт роздягалень, душової та вбиралень обійшовся у 1,8 мільйона гривень», – зауважив Едуард Прощук.

За ці кошти облаштували дах, інженерні мережі, водопостачання, електропостачання, встановили вікна та двері, провели зовнішні та внутрішні роботи, й власне встановили душові кабінки та санвузли.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!