Залишити звернення
29 листопада
Едуард Прощук: Держбюджет-2022 має забезпечити зміцнення фінансової спроможності громад

Напередодні прийняття Держбюджету на 2022 рік, з ініціативи Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України відбулась зустріч з народними депутатами Прикарпаття та головами об'єднаних територіальних громад області.

Депутати обговорили існуючий проект Держбюджету й вислухали пропозиції АМУ.

Народний депутат від Калущини Едуард Прощук наголосив, що основна мета в держбюджеті 2022 – забезпечити зміцнення фінансової спроможності громад. Та зауважив, що є ряд принципових моментів, які він відстоюватиме під час внесення правок та голосування за Держбюджет-2022 року, зокрема:

  • забезпечення збільшення надходжень до місцевих бюджетів за рахунок частки відрахування ПДФО;
  • залишити більшу частку від продажу землі місцевим бюджетам громад.

«Я переконаний, що нам вдасться відстояти важливі для громад питання. І цей діалог для того, щоб громади були почуті», – підкреслює Едуард Прощук.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2023 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!