Залишити звернення
6 вересня
Едуард Прощук: «Працюватиму в екологічному комітеті, щоб вирішити головні проблеми Прикарпаття»

Народний депутат Едуард Прощук увійшов до парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування.

У Верховній Раді парламентар визначив для себе ключові завдання: вирішення екологічних питань області, залучення нових інвестицій на Прикарпаття та розвиток інфраструктури регіону.

«У нашому регіоні є низка проблем. І один із напрямків над яким треба працювати – це екологія. Тому я увійшов до профільного Комітету. Також працюватиму відразу у кількох підкомітетах. Найближчі плани – привезти колег на округ для вивчення важливого питання щодо Домбровського кар’єру. Це лише перший крок, напрацювань багато. Багато роботи попереду», – наголошує Едуард Прощук.

Зокрема, у рамках роботи комітету Едуард Прощук увійшов до підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Довідка: Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів. Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!