Залишити звернення
1 грудня
Едуард Прощук: Напрацьовуємо рішення щодо доплат медикам гірських регіонів

У середу, 1 грудня, народний депутат від Калущини Едуард Прощук зустрівся з Міністром охорони здоров’я Віктором Ляшко для обговорення проблематики медичної сфери області, зокрема ситуації з доплатами медикам гірських регіонів.

Нагадаємо, ідеться про те, що потрібно законодавчо врегулювати тарифні ставки і коригувальні коефіцієнти для розрахунку вартості медичних послуг, які б враховували потрeбу в оплаті праці медикам гірських районів. Зокрема йдеться про доплату в розмірі 25%.

«Важливо розуміти, що серед першочергових питань – необхідність погашення заборгованості по оплаті праці мeдикам через дефіцит коштів, оскільки на місцеві бюджети покладено більше фінансових обов’язків, ніж це повинно бути відповідно до закону. А також – питання програми медичних гарантій на 2022 рік. Тому тримаємо руку на пульсі й напрацьовуємо рішення», – наголосив народний депутат Едуард Прощук.

Як повідомив Едуард Прощук, наступного пленарного тижня домовились провести спільну нараду з Міністром охорони здоров'я України та колегами по Парламенту для обговорення та пошуку рішень в питаннях медичної сфери.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2023 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!