Залишити звернення
26 листопада
Едуард Прощук: З головами громад визначаємо пріоритетні для ремонту дороги на 2022 рік

Народний депутат від Калущини Едуард Прощук разом із головами громад 85-виборчого округу зустрілись з директором ДП «Дороги Прикарпаття».

Під час наради обговорили питання, які найбільше турбують мешканців та голів територіальних громад напередодні початку нового року. Зокрема, щодо пріоритетності ремонту доріг в 2022 році, утримання доріг в зимовий період та передачу місцевих доріг на баланс Укравтодору.

Як наголошує Едуард Прощук, наразі в 85-окрузі є 18 доріг, які потребують негайного ремонту, але цей перелік далеко не вичерпний.

«Розумію наскільки важливими є дороги для людей, але на жаль, коштів не вистачить аби відремонтувати впродовж року всі дороги. Це знають і голови громад, тому ініціювали спільну зустріч, щоб узгодити позиції, визначитись із пріоритетними ділянками й зрозуміти, що чекає громади у 2022 році», – прокоментував Едуард Прощук.

За результатами спільної наради, до переліку потрапили наступні дороги:

Новицька ТГ:

Добровляни- Завій

Вістова-Підмихайля

Вістова-Грабівка

Підмихайля-Бережниця

Калуська ТГ:

Голинь-Кропивник

Пійло-Завадка

Войнилів-Копанки

Верхнянська ТГ:

Завадка- Степанівна

Верхня-Збора-Кулинка

Галицька ТГ:

Більшівці-Княгиничі

Залуква-Боднарів

Галич-Цвітова

Сілець-Мединя (від с.Комарів до табору Сокіл)

Рогатинська ТГ:

Підкамінь- Княгиничі

Рогатин-Путятинці

Воронів-Кліщівна

Кутці-Рогатин

Долиняни-Дегова.

Крім того, народний депутат проанонсував, що ініціює спільну зустріч в Міністерстві щодо продовження реалізації проекту передачі доріг на баланс Укравтодору. Це потрібно, щоб у наступному році відремонтувати ще більше кілометрів доріг на Прикарпатті.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2023 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!