Залишити звернення
26 листопада
Едуард Прощук: У 85-окрузі втілюємо програму з оновлення спортивної інфраструктури

У 85-виборчому окрузі уже збудовані повністю та працюють нові дитячі, спортивні та воркаут майданчики. Реалізувати потрібні для молоді проекти, вдалось народному депутату від Калущини Едуарду Прощуку, залучивши фінансування з субвенції на соціально-економічний розвиток громад.

Так, у Калуші в ліцеї №6 тепер є воркаут майданчик та футбольне поле зі штучним покриттям.

Як зазначає Едуард Прощук, ліцей давно славиться досягненнями учнів у футболі та футзалі і безпеча площадка для тренувань була вкрай необхідна.

Ще один воркаут майданчик відкрили в калуському ліцеї №10. Наразі тут також тривають роботи з облаштування футбольного поля з штучним покриттям.

У селі Крилос тепер діти мають новий сучасний футбольний майданчик.

Крім того, в Рогатині в одному з найбільш густонаселених мікрорайонів вдалось реалізувати проект з встановлення дитячого та спортивного майданчиків.

«На реалізовані об'єкти вдалось залучити понад 7 мільйонів гривень з державного бюджету. Переконаний, що ці сучасні, кольорові і багатофункціональні майданчики точно будуть улюбленим місцем для дітей. Ми з командою продовжуємо реалізовувати прогрму з оновлення спортивної інфраструктури для дітей та молоді в окрузі, тому вже незабаром відкриття буде у ще кількох громадах», – підкреслив народний депутат Едуард Прощук.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2023 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!