Залишити звернення
18 листопада
Верховна Рада проголосувала Загальнодержавну програму «Питна вода України»

Верховна Рада підтримала за основу Загальнодержавну цільову соціальну програму «Питна вода України» на 2022-2026 роки. Рішення підтримали 328 парламентарів.

Як наголосив народний депутат від Калущини Едуард Прощук, ця програма передбачає підвищення якості питної води в громадах.

«Це дуже важлива законодавча ініціатива. Адже програма спрямована на покращення водогосподарської інфраструктури та побудову систем очисних споруд. Будівництво нових об'єктів та реконструкцію наявних», – підкреслив Едуард Прощук.

Мета програми оновити понад 1700 інфраструктурних проектів в регіонах. Закладено на п'ять років близько 28 мільярдів гривень, з яких 17 млрд грн буде спрямовано з державного бюджету. Також залучатимуть кошти місцевих бюджетів, міжнародні програми та підприємства питного водопостачання та централізованого водовідведення.

«Сподіваюсь, що відповідні джерела фінансування будуть знайдені і програма буде профінансована в повному обсязі. Адже це про здоров'я наших громадян і якість питної води для українців має відповідати всім нормативним вимогам», – наголошує Едуард Прощук.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!