Залишити звернення
18 листопада
Рада проголосувала в першому читанні законопроект «Про ринок деревини»

У четвер, 18 листопада, Верховна Рада першому читанні проголосувала доопрацьований проект закону «Про ринок деревини» №4197-д, відстоявши збереження мораторію на вивіз лісу-кругляку.

«Ми не можемо бути сировинним придатком для Європи та світу. Ми маємо створити належні умови для української деревообробної галузі і рухатись в глибинну переробку та розвивати її», – наголосив народний депутат Едуард Прощук.

Як наголошує народний депутат від Калущини Едуард Прощук, попри тривалі дискусії парламентарів вдалось переконати, що не можна знімати мораторій на вивіз лісу-кругляку.

Крім того, зазначив, що це дозволить забезпечити й екологічну складову, зокрема – мінімізувати вирубки лісів.

«Це хороша ініціатива. Будемо допрацьовувати її в другому читанні враховуючи зауваження екологічного комітету. Радію, що ми відстояли мораторій. Мораторій має бути, щоб оберігати наші українські ліси», – додає Едуард Прощук.

Законопроект має на меті комплексно врегулювати взаємовідносини пов’язані з купівлею-продажем деревини. Також визначає правові, економічні та організаційні засади функціонування ринку деревини. Значна увага приділяється й узгодженню положень Закону про ринок деревини з рядом інших законів в частині роботи лісового порталу, який є важливою частиною забезпечення максимальної публічності ринку деревини. Усе це в результаті сприятиме розвитку ринку в Україні.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!