Залишити звернення
11 листопада
Едуард Прощук звернувся до уряду щодо невиконання постанови про умови оплати праці медикам гірських районів.

У п'ятницю, 5 листопада, під час години запитань до Уряду народний депутат від Калущини Едуард Прощук вкотре підняв питання щодо невиконання Постанови Кабінету Міністрів України №648 «Про умови оплати праці осіб, які працюють в гірських районах».

«Зараз рівносильні за матеріально-технічною базою та кількістю пролікованих пацієнтів дві лікарні отримують однаковий фінансовий ресурс за надані послуги. Однак, лікарня, що розташована в гірській місцевості, несе більші витрати на оплату праці», – наголошує Едуард Прощук.

Народний депутат Едуард Прощук вкотре звернув увагу міністра Віктора Ляшка та прем’єр-міністра Дениса Шмигаля на необхідності внесення змін до тарифів та коригувальних коефіцієнтів передбачених для розрахунку вартості медичних послуг. Особливо, що стосується медзакладів розміщених у гірській місцевості.

Міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко зазначив, що в бюджеті на 2022 рік закладене збільшення заробітної плати медикам, та закладають передбачені законодавством коефіцієнти і для гірських і сільських населених пунктів.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2023 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!