Залишити звернення
10 листопада
Через посилення карантинних обмежень, приймальні працюватимуть в режимі онлайн

У зв'язку з поширенням COVID-19 та переходом Івано-Франківщини у червону зону, приймальні народного депутата Едуарда Прощука в Рогатині, Калуші та Крилосі працюватимуть в режимі онлайн.

Подати звернення до народного депутата можна в електронному форматі, через форму на сайті або зателефонувавши на гарячі номери приймальні.

«Щоб не наражати на небезпеку здоров'я громадян перевели роботу громадських приймалень на дистанційний режим роботи. Тож звернення можна залишити не виходячи з дому на моєму офіційному сайті», – зазначив Едуард Прощук.

Подати звернення до народного депутата можна на сайті https://eduardproshchuk.com/

Також є можливість надіслати його на пошту: [email protected]

А також звертатись за телефонами:

  • Рогатинський район +380 (98) 976 16 12 – Світлана
  • Галицький район +380 (67) 646 18 63 – Іван
  • Калуш та Калуський район – Софія +380 (99) 550 41 31

Приймальні повернуться до звичного режиму роботи після того, як Прикарпаття вийде з червоної карантинної зони.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!