Залишити звернення
23 вересня
Едуард Прощук: У сфері розвитку водного господарства на всіх рівнях потрібні фахові керівники

Народний депутат від Калущини Едуард Прощук під час брифінгу у Верховній Раді публічно підняв питання компетенції нинішнього керівництва Держводагентства та ефективності виконання Загальнодержавної програми розвитку водного господарства та екологічного оздоровлення басейну річки Дніпро до 2021 року.

Як відзначає Едуард Прощук, згідно зі звітом Рахункової палати України, заходи, які проводились впродовж останніх семи років, Держводагентством в тому числі, виявилися недостатніми для виконання цілей Програми.

«Я не здивований такому результату, оскільки компетенція нинішнього керівництва Держводагентства викликає сумніви. Це саме стосується і керівників територіальних органів, зокрема Дністровського басейнового управління водних ресурсів. Підготовка по державній програмі «Захист населення від шкідливої дії вод», фактично, провалена. Кошти, передбачені держбюджетом, у розмірі близько 140 млн грн – досі не виділені. Відповідно, роботи по влаштуванню такої необхідної протипаводкової інфраструктури – не виконуються», – заявив на брифінгу Едуард Прощук.

Народний депутат додав, що у сфері розвитку водного господарства на всіх рівнях потрібні фахові керівники та заступники.

«Сподіваюсь, невдовзі оголосять конкурс на зайняття посади голови Державного агентства водних ресурсів України і ті державні програми, які були провалені в 2021 році, все ж таки будуть виконані у 2022-му», – наголошує Едуард Прощук.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!