Залишити звернення
26 вересня
Запрацювали три громадські приймальні прикарпатського нардепа Прощука

Народний депутат України Едуард Прощук запустив роботу трьох громадських приймалень у районах виборчого округу №85. Зокрема у містах Калуш, Рогатин та у селі Крилос Галицького району.

Про це депутат, член екологічного комітету Верховної Ради Едуард Прощук повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Відкритість, прозорість та доступність! З цими принципами я йшов на вибори, їх притримуюсь й надалі. Радий повідомити, що уже цього тижня ми з командою запускаємо роботу громадських приймалень народного депутата України. Наразі працюватиме три приймальні. У Калуші, Рогатині та селі Крилос Галицького району. В зазначені дні тут працюватимуть мої помічники, також можна буде проконсультуватись з юристом.

Запрошую всіх, хто має ідеї та пропозиції, а також тих хто хоче залишити звернення завітати до приймалень. Ми готові до діалогу та відкриті до пропозицій! Давайте розвивати наше Прикарпаття разом!», – зазначив Едуард Прощук.

У Калуші прийти до приймальні можна у вівторок, четвер з 9:00 - 18:00 та суботу з 9:00-16:00. Прийом громадян: четвер з 10:00 -14:00, за адресою Площа Героїв, будинок 9/2.

У Рогатині приймальня працює з понеділка по п’ятницю з 8:30-17:30, прийом громадян у середу 13:00 - 16:00. Приймальня розташована на вул. Івана Франка, 1.

В селі Крилос Галицького району відвідувачів чекаємо за адресою вул. Тараса Шевченка, 1 Б - Середа, субота з 9:00 – 18:00. Прийом громадян: середа з 10:00 до 12:00

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!