Залишити звернення
24 вересня
Едуард Прощук: Прикарпаття залишилось без медикаментів для пацієнтів з трансплантованими органами

У п’ятницю, 24 вересня, під час години запитань до Уряду народний депутат від Калущини Едуард Прощук задав Міністру охорони здоров’я Віктору Ляшко запитання, чому припинено постачання медичних препаратів для людей, які перенесли трансплантацію органів.

Як зазначив Едуард Прощук у своєму зверненні, на Прикарпатті в 33 громадах, є 75 пацієнтів з трансплантованими органами і вони потребують життєво необхідних препаратів у післяопераційний період. На період вересень-грудень цього року потрібно значна сума коштів, щоб закупити ці препарати пацієнтам.

«На жаль, склалася критична ситуація щодо забезпечення препаратами пацієнтів з трансплантованими органами для імуносупресивної терапії. Центральних поставок за рахунок коштів держбюджету не відбувається. Мова йде про потребу у 6 мільйонів гривень, місцеві громади не мають таких коштів», – зазначив у звернені Едуард Прощук.

Відтак народний депутат запропонував на час затримання державних поставок передбачити цільову субвенцію з держбюджету.

Віктор Ляшко зазначив, що вирішить ситуацію впродовж тижня, зробивши перерозподіл з надлишку препаратів з інших областей для Івано-Франківської.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!