Залишити звернення
16 вересня
Ініціативу передати частину доріг області на баланс Служби автомобільних доріг підтримало профільне міністерство, – Едуард Прощук

В Міністерстві Інфраструктури України погодили можливість передати основні районні та обласні дороги Івано-Франківської області й під‘їзди до наших духовних центрів на баланс Служби Автомобільних доріг. Про це повідомив народний депутат Едуард Прощук, сьогодні, 15 вересня, на прес-конференції.

Івано-Франківська область буде першою в Україні, яка закінчить будівництво й реконструкцію всіх доріг національного значення. За прогнозами Міністерства Інфраструктури це відбудеться вже цього року.

«Ми розуміємо, що ні місто, ні область не мають ресурсів аби щороку ремонтувати реально потрібну кількість доріг в нашій області. А Укравтодор має цей ресурси. Тому з колегами виступили з ініціативою передачі доріг на баланс САД, міністерство її підтримало. Івано-Франківська область має бути першою, в якій реалізують цей пілотний проект і передадуть кілька сотень кілометрів доріг на баланс Служби автомобільних доріг», – зазначив народний депутат Едуард Прощук.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!