Залишити звернення
15 вересня
Едуард Прощук: Міст в Пасічну – не політичне, а господарське питання, яке не можна затягувати

Сьогодні, 15 вересня, в Івано-Франківську відбулась пресконференція щодо продовження будівництва моста на Пасічну за участі народних депутатів Едуарда Прощука та Василя Вірастюка та міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа.

«Ми, як нардепи, були в активних перемовинах з міністерством інфраструктури і нам вдалось донести важливість закінчення будівництва цього моста і зрушити питання з місця. Хочу сказати, що міст в Пасічну – це не політичне, а господарське питання, яке не можна затягувати. Тут має бути включення на різних рівнях. Ми об’єднались навколо вирішення конкретного питання, яке важливе насамперед містянам», – підкреслює Едуард Прощук.

Едуард Прощук наголошує, що з командою ще рік тому розпочав роботу, аби допомогти залучити державні кошти й збудувати міст в Пасічну. Народний депутат був першим підписантом поправки до бюджету щодо виділення 60 млн грн на будівництво моста. Зараз ці кошти виділені і вже спрямовані на виконання робіт.

«Згідно попередніх домовленостей, в наступному році міст має бути зданий в експлуатацію. Ідеально, щоб через рік ми вже зустрілись на відкриття мосту в Пасічну, адже він розвантажить рух, зробить його безпечнішим і полегшить життя мешканцям мікрорайону “Пасічна”», – зауважив Едуард Прощук.

Також додає, важливо, що міст включили до президентської програми «Велике будівництво» і наступного року з державного бюджету буде залучено на добудову близько 300 мільйонів гривень. Ще 100 мільйонів гривень виділить територіальна громада місто на добудову моста на Пасічну.

«Будівництво такого об’єкту – це виклик для міста. Зрозуміло, що міський бюджет не може покрити всі витрати, тому неабияк потрібно відчувати реальну допомогу з держбюджету. Додаткові 100 мільйонів з держбюджету, які очікуємо вже цього року, дозволять не зупиняти робіт. Спільними зусиллями та вчасним фінансуванням зможемо завершити весь обсяг необхідних робіт вже у наступному році. Тож, впевнений, що мрія франківців невдовзі здійсниться», – підкреслив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Нагадаємо, минулого тижня за ініціативи народного депутата Едуарда Прощука відбулась нарада у Міністерстві інфраструктури з очільником Олександром Кубраковим, щодо важливого для міста інфраструктурного об’єкта. За результатами зустрічі з народними депутатами Едуардом Прощуком, Василем Вірастюком та міським головою Русланом Марцінківим було домовлено, що до кінця цього року на добудову моста через річку Бистриця Солотвинська та транспортної розв'язки в районі вул. Хіміків – Надрічна, виділять ще 100 мільйонів гривень.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!