Залишити звернення
10 вересня
На будівництво моста в Пасічну до кінця року виділять 100 мільйонів гривень

У четвер, 9 вересня, відбулась зустріч з Міністром інфраструктури України Олександром Кубраковим щодо продовження робіт на важливих об'єктах Прикарпаття.Йшлося про будівництво моста на Пасічну в Івано-Франківську, який включили до президентської програми «Велике будівництво».

Зустріч ініційована народним депутатом України Едуардом Прощуком відбулась за участі колеги Василя Вірастюка та міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа.

Як зазначив Едуард Прощук, президентська програма працює і вже найближчим часом на об'єкті в Івано-Франківську відбуватимуться активні роботи.

«До кінця цього року на будівництво моста в Пасічну виділять ще 100 мільйонів гривень, а попередній транш у 60 мільйонів гривень вже спрямовано на виконання робіт», – зазначив після зустрічі з міністром Едуард Прощук.

Нагадаємо, існуючий міст на Пасічну побудований у 1969 році, щодня ним пересуваються більше 10 тисяч транспортних засобів. Через аварійність та зношеність він не може забезпечити належне сполучення мікрорайону Пасічна з основною частиною міста.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!