Залишити звернення
9 вересня
Парламент підтримав створення Індустріальних парків в Україні. Калуш готовий відновлювати виробництво

Верховна Рада під час першого засідання підтримала в цілому законопроект про створення Індустріальних парків в Україні. Йдеться про законопроект 4416-1, який під час голосування підтримали 290 народних депутатів.

Індустріальні парки дозволять розвивати промисловість країни й регіонів, зокрема, створювати нові робочі місця, залучати до співпраці міжнародні та національні компанії. Це в свою чергу дасть можливість залучати інвестиції та посилювати фінансову спроможність громад.

«Важливо, що законопроект 4416-1 враховує пільги та стимули від держави для учасників індустріальних парків, зокрема держава: компенсує 50% витрат на підключення та приєднання до електромереж, частково компенсує бізнесу ставки по кредиту й інше», – розповідає народний депутат Едуард Прощук.

Приклад такого простору є і на Калущині. На базі колишнього заводу «Карпатнафтомаш» уже створений «Kalush industrial HUB».

«Вболіваю, щоб «Kalush industrial HUB» запрацював на повну потужність і приносив користь та інвестиції громаді. Адже його мета – відродження виробництва. А, Калуш – це велике промислове місто, де є культура промисловості і цей напрямок потрібно відновлювати», – наголошує Едуард Прощук.

Зокрема, «Kalush industrial HUB» має 37 тисяч виробничих площ, де 7 тисяч – готують для самостійного освоєння промислових процесів в напрямках:

  • машинобудування;
  • деревообробне та меблеве виробництво;
  • металообробна промисловість;
  • виробництво оздоблюваних матеріалів;
  • виробництво будівельних та теплоізоляційних матеріалів.

Ще 30 тисяч площ готують для партнерів-інвесторів, які готові зайти зі своїм виробництвом.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!