Залишити звернення
8 вересня
Едуард Прощук: За кошти зібрані на благодійному вечорі вдалось придбати обладнання для Калуської лікарні

За кошти зібрані на благодійному вечорі «Квітка єдності» придбали медобладнання в кардіологічне відділення Калуської ЦРЛ. Захід відбувся за ініціативи народного депутата від Калущини Едуарда Прощука у селі Вістова Калуської ТГ.

Завдяки активним учасникам благодійного вечора, які завзято купували унікальні лоти вдалось зібрати 301,5 тисячу гривень і ще 200 тисяч виділило керівництво підприємства «Карпатнафтохім». Таким чином за зібрані кошти вдалось придбати не лише обране попередньо керівництвом закладу медичне обладнання, а й додаткове.

«Я вдячний усім, хто долучився до до благодійного заходу та активно купував лоти. Вже найближчим часом лікарі розпочнуть на ньому діагностувати стан серцево-судинної системи пацієнтів. Переконаний, що це лише початок добрих справ і разом зможемо більше!», – зазначив Едуард Прощук.

Впродовж менше ніж двох тижнів після події, для Калуської ЦРЛ придбали електрокардіографічну стрес-тест систему з велоергометром та електрокардіографічний реєстратор. Едуард Прощук разом із головою Калуської РДА Жанною Табанець та директором підприємства Карпатнафтохім Іваном Підсадюком передали обладнання медикам.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2023 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!