Залишити звернення
26 серпня
За рік на добудову спорткомплексу в Новиці залучили 23,7 мільйона гривень, — Едуард Прощук

В Новицькій територіальній громаді на завершальному етапі перебуває проект добудови спорткомплексу до існуючої школи. Як зазначив народний депутат від Калущини Едуард Прощук, за рік роботи вдалось залучити 23,7 мільйони гривень і по плану вже цієї осені має відбутись відкриття спорткомплексу.

«В рамках Президентської програми «Велике будівництво», спорткомплекс у Новиці вдалось включити до переліку об'єктів, які фінансуватимуться цього року. Більше того, він став одним із пріоритетних та найбільших проектів програми, загальна вартість якого понад 35 млн гривень», — зазначив Едуард Прощук.

Нагадаємо, що проектно-кошторисну документацію цього проекту розробили у 2011 році. У зв’язку з відсутністю фінансування впродовж 5-ти років роботи на об’єкті не велися. З 2017 року обсяг коштів, який спрямовувався був занадто малим для завершення робіт та потребував значного дофінансування. На жаль, він став довгобудом і простоював без фінансування та без робіт.

Цього року за сприяння народного депутата Едуарда Прощука вдалось отримати на добудову спорткомплексу 23,7 мільйони гривень: 21,7 млн грн — з фонду ДФРР, 1,5 млн грн — з соцеконому та 500 тис субвенції.

«Це велика перемога, найперше, для громади, школярів та молоді. Я радий, що вдалось залучити необхідну суму з державного бюджету для завершення будівництва. Зараз об’єкт перебуває на етапі отримання документів про здачу його в експлуатацію. Дуже сподіваюсь, що вже восени спорткомплекс відкриє двері для школярів, адже всі умови для цього є», — наголошує Едуард Прощук.

Спорткомплекс з сучасними комфортними приміщеннями, душовими та просторими роздягальнями дасть можливість створити відповідні умови для фізичного виховання дітей територіальної громади, додає народний депутат.

Залучена сума дає можливість повністю добудувати спорткомплекс до 1 вересня 2021 року. За органами місцевого самоврядування та обласної влади залишається завершити всі необхідні юридичні процедури та здати об'єкт в експлуатацію.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2023 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!