Залишити звернення
24 липня
Едуард Прощук: Закликаю перестати дивитись на воду, як на ресурс для забезпечення агросектору

Під час години запитань до Уряду народний депутат від Калущини Едуард Прощук поцікавився у міністра Аграрної Політики Романа Лещенка щодо лобіювання повної передачі Держводагентства в підпорядкування Аграрної політики.

Народний депутат зазначає, що екологічний комітет 14 липня своїм рішенням направив звернення на прем’єр міністра України Денис Шмигаль із закликом не допустити передачу повноважень Держводагентства під міністерство Аграрної політики. Загалом ще у травні, було погоджено з Міністром довкілля Романаом Абрамовським, що такої передачі не відбудеться.

«Дивно бачити новий проект постанови, в якій йдеться про повну передачу Держводагенства під координацію Міністерства Агропромислової політики. Закликаю колег, перестати дивитись на воду як на ресурс для забезпечення агросектору. Потрібно шукати баланс, який, власне, і віднайшли в постанові 539, яку направили прем’єру», - наголошує народний депутат.

За словами Едуарда Прощука, фахівці акцентують, що ми вже маємо невтішну статистику по забрудненню водойм і поступову втрату водних ресурсів. І це не без допомоги аграріїв.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2023 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!