Залишити звернення
23 липня
У двох ліцеях Калуша збудують нові спортмайданчики для школярів

У Калуші в ліцеї №6 збудують спортивний майданчик зі штучним покриттям та воркаут майданчик і ще один воркаут майданчик в ліцеї №10. Про це повідомив народний депутат з Калущини Едуард Прощук.

Як зазначає народний депутат, на капітальний ремонт об’єктів виділено фінансування субвенції на соціально-економічний розвиток громад.

«Загальний бюджет на виготовлення проектно-кошторисної документації та виконання робіт близько 3,5 млн гривень. Вірю, що нові об'єкти стануть улюбленим місцем для школярів і будуть заохочувати молодь до занять спортом. Школярі мають займатися на якісних та безпечних спортивних майданчиках», — зазначив Едуард Прощук.

Незабаром розпочнеться тендерний процес з визначення підрядника, який буде виконувати роботи. Майданчики збудують вже в цьому році.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!