Залишити звернення
13 липня
У Новицькій ОТГ запрацював ЦНАП

Після роботи в тестовому режимі в Новицький ОТГ на повну запрацював Центр надання адміністративних послуг. ЦНАП обладнали у приміщенні Новицької сільської ради (за адресою: вул. Шевченка,71,с. Новиця, 1-й поверх).

"Неодноразово говорив про те, що децентралізація – одна з найважливіших реформ українського уряду. Дуже добре, що громади мають можливість за допомогою програми «U-LEAD» відкривати ЦНАПи на місцях. Бажаю розвитку й розширення можливостей нового ЦНАПу в Новиці та на віддалених робочих місцях у старостинських округах в селах Добровляни, Підмихайля, Середній Угринів, Берлоги та Завій', - зазначив у привітальному слові Едуард Прощук.

В приміщенні зробили капітальний ремонт приміщень і санвузлів, облаштували пандус для осіб з інвалідністю, для відвідувачів з дітьми створили дитячий куток. Тепер у сучасному приміщенні обладнаним необхідною технікою можна оперативно та якісно отримати чималий перелік адміністративних послуг.

У новицькому ЦНАПі можна отримати понад 100 послуг: вирішити питання соціального захисту, оформлення субсидій, земельні питання тощо. Обслуговуватиме він понад 14 тисяч жителів Новицької ОТГ.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2023 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!