Залишити звернення
5 липня
Едуард Прощук підсумував рішення виїзного засідання Екокомітету на Прикарпаття

Під час брифінгу у Верховній Раді народний депутат від Калущини Едуард Прощук підсумував рішення прийняті на основі виїзного засідання Екокомітету щодо ситуації у Калуському гірничо-промисловому районі.

Нагадаємо, засідання відбулось 10-11 червня. Депутати розглянули питання подолання техногенних катастроф на прикладі Калуського гірничо-промислового комплексу, Домбровського кар’єру, імплементації Протипаводкової директиви ЄС в українське законодавство та заслухали звіт Голови Держлісагенства України Юрія Болоховця.

Едуард Прощук наголошує, є загроза втрати питної води і є загроза забруднення Дністра.

«Радий, що маємо чітку домовленість із Міністерством довкілля про проведення моніторингу на Домбровському кар'єрі. Програма почне працювати вже в цьому році»,— підкреслив Едуард Прощук та подякував колегам за співпрацю.

Детальніше про рішення у відео:

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!