Залишити звернення
29 червня
Едуард Прощук про розвиток спортивної інфраструктури: База в Заросляку потребує ресурсів та оновлення

Народний депутат від Калущини Едуард Прощук, одним із пріоритетів в своїй діяльності визначає розвиток спортивної інфраструктури.

Народний обранець переконаний, що в обов'язках держави дбати про комфортні й сучасні спортивні бази та умови для тренувань наших спортсменів та для виховання дітей.

Як приклад, база в Заросляку, на якій нещодавно закінчився тренувальний збір жіночої збірної України з боротьби та білоруських спортсменок. Едуард Прощук зазначає, що база потребує ресурсів та оновлення.

«Працюю над проектом будівництва сучасного спорткомплексу для Калуської територіальної громади. Є уже визначена відповідна земельна ділянка. Вже ведеться робота над проектно-кошторисною документацією та експертизою. Дуже сподіваюсь, що у 2022 році будуть закладені кошти для початку реалізації цього проекту», — наголошує Едуард Прощук.

Про розвиток та відбудову спортивної інфраструктури, ініціативу президента «Здорова нація» та спортивне виховання дітей детальніше у відео.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!