Залишити звернення
17 червня
Екокомітет рекомендував Верховній Раді прийняти за основу законопроект Про руслоочисні та руслорегулювальні роботи співавторства Едуарда Прощука

Екологічний комітет розглянув законопроект № 5442 Про руслоочисні та руслорегулювальні роботи і рекомендував Верховній Раді прийняти його за основу. Йдеться про законопроект авторства народного депутата від Калущини Едуарда Прощука. Дана законодавча ініціатива має вирішити питання руслорегулювання та руслоочищення річок. Законопроект покликаний попередити і пом’якшити наслідки повеней.

Як зазначає Едуард Прощук, у Західній Україні ледь не щороку існує загроза повеней та паводків.

"Наслідки повеней коштують занадто дорого, адже вимірюються часто не лише у гривнях, а й в людських життях. Також це зруйновані домівки, спустошені села, розмиті дороги й знищені мости тощо. А пізніше довгий та затратний період відновлення",- наголосив народний депутат Едуард Прощук.

Метою законопроекту № 5442 є:

  • упорядкувати і спростити проведення руслоочисних робіт в руслах малих і гірських річок,
  • забезпечити оперативність проведення заходів із попередження та усунення шкідливої дії вод,
  • сприяти унеможливленню несанкціонованого видобутку мінеральної сировини в руслах малих і гірських річок,
  • передбачити зарахування до місцевих бюджетів частину отриманого доходу від продажу мінеральної сировини, отриманої під час руслоочисних робіт.

Детальніше про законопроект у відео.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2023 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!