Залишити звернення
16 червня
ОПОРА: депутат від Калущини став найактивнішим законотворцем весни

Аналіз законотворчої діяльності прикарпатських мажоритарників оприлюднила Громадянська мережа ОПОРА. Народний депутат від Калущини Едуард Прощук став найактивнішим законотворцем весни серед Прикарпатських народних депутатів. Едуард Прощук у співавторстві зареєстрував 17 законопроектів.

Раніше депутат неодноразово наголошував, що суть і важливість законопроектів у співавторстві у тому, що такі ініціативи реєструвати ефективніше, вони швидше потрапляють на розгляд депутатів Верховної Ради в парламент.

Серед зареєстрованих законопроектів 2 очікують розгляду у парламенті, ще 15 опрацьовуються в комітетах.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!