Залишити звернення
26 травня
Едуард Прощук: Спортивне виховання дітей повинно відбувалось в сучасних умовах

Народний депутат від Калущини Едуард Прощук, багато років займався спортом професійно, а зараз продовжує працювати у цьому ж напрямку, але в іншій ролі: як віце президент спортивної боротьби України і як народний депутат.

«‎Я розумію наскільки важливим є спортивне виховання для наших дітей. Працюю над тим, щоб розвиток молоді відбувався в якісних і сучасних умовах», —‎ наголошує Едуард Прощук.

Йдеться, про добудову існуючих спортивних закладів та будівництво нових спортивних комплексів на території 85-виборчого округу.

Більше у відео:

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2023 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!