Залишити звернення
19 травня
Едуард Прощук про виділення коштів на кисневе обладнання та плани покращення дорожньої інфраструктури

Народний депутат від Калущини Едуард Прощук спільно з колегами мажоритарниками працюють для розвитку і покращень в медичній сфері. Зокрема, це стосується кисневої інфраструктури в період пандемії коронавірусу.

Як наголошує Едуард Прощук, питання актуальне, і для хворих, і для медичних працівників.

«Вдалось погодити фінансування для 27 медзакладів області і частково вже встановили обладнання»‎, — підкреслив Прощук.

Детальніше про виділення коштів на кисневе обладнання, плани покращення дорожньої інфраструктури у регіоні й інше, дивіться у відео.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2023 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!