Залишити звернення
13 травня
Едуард Прощук: створили міжвідомчу комісію по Домбровському кар'єрі

Створили міжвідомчу комісію щодо ситуації в Калуському гірничо-промисловому районі, зокрема, Домбровському кар'єрі.

Як повідомив народний депутат України від Калущини Едуард Прощук, Міністр захисту довкілля Роман Абрамовський підписав розпорядження про створення міжвідомчої комісії.

До її складу, крім Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, увійдуть представники ДСНС України, Міністерства фінансів, Фонду державного майна, Держводагентство та особисто Едуард Прощук..

«Міжвідомча комісія дослідить нинішній стан Калуського гірничо-промислового району та дасть висновок про необхідність діяти і вирішувати ситуацію, а не лише спостерігати, як це відбувається зараз. Чому я такий впевнений? Бо ситуація критична і змінюється не в кращу сторону»‎,— наголошує Едуард Прощук.

Крім того, Едуард Прощук наполіг, щоб до комісії включили представників Івано-Франківської ОДА, екоорганізацій та місцевих екологів, які якнайкраще розуміються в хронології ситуації на Домбровському кар’єрі.

Також народний депутат наполягає, щоб комісія виїхала для проведення першого засідання в Калуш. І кожен представник на власні очі побачив масштаби екологічної ситуації.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2023 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!