Залишити звернення
12 травня
Едуард Прощук: ситуація на Домбровському кар’єрі стосується не лише Прикарпаття та України, а й несе загрозу транскордонного характеру

Про зону стихійного лиха на Прикарпатті, наслідки які загрожують та про ситуацію на Домбровському кар’єрі розповів народний депутат від Калущини Едуард Прощук.

Народний депутат наголошує, ситуація на Домбровському кар’єрі стосується не лише Прикарпаття та України, але несе загрозу транскордонного характеру. Адже річка Лімниця впадає в Дністер, з якого питну воду отримують наші сусіди республіка Молдова.

«‎Це дуже гостре питання. Моє завдання, як депутата мажоритарника привернути до цього увагу перших осіб держави. Тому постійно над цим працюю»‎,— зазначив Едуард Прощук.

Детальніше у відео:

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!