Залишити звернення
28 листопада
Едуард Прощук запропонував до розгляду парламенту ряд рекомендацій щодо пріоритетів розвитку екологічної політики України

28 листопада, на парламентських слуханнях прикарпатський народний депутат Едуард Прощук запропонував Верховній Раді ряд важливих рекомендацій, щодо пріоритетів розвитку екологічної політики України.

«Україна потребує розширення площ лісів! Це стосується всієї країни й безпосередньо Прикарпаття. Якщо ми не вирішимо цього на державному рівні – можемо опинитись перед екологічною катастрофою.

Земельна реформа має бути спрямована на захист земель і грунтів. Законодавство повинно відповідати стандартам Європейського Союзу. Знищення природних екосистем стає причиною деградації водного режиму. Ми поступово втрачаємо річки та питну воду, що рано чи пізно може призвести до занепаду агровиробництва.

Необхідно мінімізувати використання одноразового пластику та поліетилену - це особиста відповідальність кожного українця.

Важливий аспект – це створення Національного екологічного фонду України. Кошти Державного та місцевих фондів охорони навколишнього середовища мають зараховуватись до спецфонду і використовуватися виключно на захист природоохоронних систем.

Я вважаю за необхідність неухильно дотримуватись алгоритму Стратегії екологічної політики України-2030», – наголосив Едуард Прощук.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!