Залишити звернення
29 квітня
Едуард Прощук зареєстрував законопроект про врегулювання руслоочисних робіт в гірських річках

В Західних областях, в тому числі й Прикарпаття, гостро відчувається відсутність законодавчого врегулювання руслоочисних робіт в гірських річках.

Як зауважує народний депутат України від Калущини Едуард Прощук, річки переповнені камінням, сміттям, поваленими деревами. А це одна з причин виходу води з берегів, розлиття річок, а відтак – паводків під час весняного танення снігу та ускладнення наслідків паводків. Все це в комплексі збільшує масштаби збитків.

«Саме тому, зареєстрував законопроект про зміни до ст. 86 Водного кодексу України, який законодавчо закріплює механізм очищення русл річок, в тому числі, регулює проблему незаконного видобутку щебню. Сподіваюсь, на підтримку колег та успішне майбутнє голосування за цей законопроект», - наголошує Едуард Прощук.

Як пояснює народний депутат, зараз, фактично, відбуваються крадіжки гравію. Але коли цей процес відбуватиметься офіційно, кошти від видобутку будуть наповнювати місцеві бюджети громад. Тож кожна громада зацікавлена в такому процесі.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!