Залишити звернення
29 квітня
Едуард Прощук став співавтором законопроекту про заборону змін цільового призначення земель, які відведені під спортивні споруди

Народний депутат України від Калущини Едуард Прощук став одним із співавторів законопроекту №5273 «Про внесення змін до статті 48 Закону України «Про фізичну культуру і спорт» щодо деяких питань використання майна ліквідованих державних і комунальних закладів фізичної культури і спорту».

Народний депутат відгукнувся на пропозицію колеги Жана Беленюка долучитись до співавторів.

Як наголошує Едуард Прощук, мета законопроекту заборонити змінювати цільове призначення земельної ділянки, яка відведена для використання та обслуговування спортивних споруд. Законопроект уже зареєстрований апаратом Верховної Ради України і буде опрацьований спільно з аграрним комітетом.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!