Залишити звернення
29 квітня
Едуард Прощук: Очікуємо на реакцію та механіку роботи по Домбровському кар’єру від міністра захисту довкілля Романа Абрамовського

В річки Сівка та Кропивник на Калущині продовжують потрапляти небезпечні відходи колишніх калійного та магнієвого заводів.

Народний депутат України від Калущини Едуард Прощук, два роки поспіль наголошує на погіршенні та критичності ситуації та Домбровському кар'єрі.

Небезпека реальна, загрожує не лише Україні, а й сусідній Молдові, в разі якщо відходи потраплять в регіональні річки й перетечуть у Дністер.

"На наступному засіданні комітету очікуємо на присутність міністра захисту довкілля Романа Абрамовського, його реакцію на ситуацію та механіку роботи по Калуському гірничо-промисловому районі й Домбровському кар'єрі. Спільно з заступниками міністра Михайло Хорєв та Роман Шахматенко домовились про напрацювання єдиної спільної позиції по вирішенню проблеми Калуського гірничо-промислового комплексу", - зазначив Прощук.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!