Залишити звернення
28 квітня
Едуард Прощук: У Войнилівській ОТГ завершують ремонт дороги Слобідка-Войнилів

Дорожники закінчують поточний ремонт у Войнилівській територіальній громаді. Мова йде про ділянку дороги Слобідка-Войнилів через село Перевозець.

Як зазначив народний депутат України від Калущини Едуард Прощук, цей перехідний дорожній об'єкт вдасться повністю завершити в цьому році.

«Дороги для громад мають велике значення. Це про якісне сполучення, безпеку та комфорт мешканців. Тут за понад 20 мільйонів відремонтували більше 3 км покриття. Тішуся, що цей перехідний об’єкт буде повністю готовий в цьому році. Як депутат працюватиму над тим, щоб залучати фінансування на покращення інфраструктури нашого округу», - зазначив Едуард Прощук.

На черзі згідно з проектом передбачено, часткове облаштування кюветів та тротуарів, бордюрів, перильне огородження, дорожні знаки та інше.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!