Залишити звернення
13 квітня
Едуард Прощук: Кабмін погодив виділення понад 21 мільйона гривень на добудову спорткомплексу в Новиці

З Державного фонду регіонального розвитку для Новицької ОТГ вдалось залучити понад 21,5 мільйонів гривень.

Кабмін погодив виділення коштів для добудови спорткомплексу в Новиці. Спорткомплекс став довгобудом, перехідним об’єктом, будівництво якого тягнулось роками.

За словами народного депутата від Калущини Едуарда Прощука, такий бюджет дасть можливість повністю добудувати і здати об’єкт в цьому році.

«Це велика перемога, найперше, для громади, школярів та молоді. Завдяки узгодженій позиції з Івано-Франківською ОДА та керівництвом територіальної громади нам вдалося включити його до переліку об’єктів будівництва за програмою ДФРР і сьогодні отримати позитивну новину про фінансування», — наголошує Едуард Прощук.

Кабінет міністрів уже погодив перелік інвестиційних програм і проектів, що можуть реалізовуватися у 2021 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

Крім того, Едуард Прощук вніс пропозицію додатково спрямувати 1 мільйон гривень на добудову спорткомплексу за рахунок субвенції соцеконому. Адже програма ДФРР передбачає співфінансування ОТГ, якого Новиця в повному обсязі виділити не може.

Загалом, на Івано-Франківську область за програмою ДФРР передбачено понад 202 млн гривень на 14 об'єктів:

 • 18 127 тис. — будівля загальноосвітньої школи I—III ступеня з добудовою навчального корпусу та спортивного залу в с. Красноїлля Верховинського району — реконструкція
 • 5381,511 тис. — народний дім на 80 місць по вул. Б. Хмельницького у с. Пшеничники Тисменицького району — нове будівництво
 • 16 889,833 тис. — навчально-виховний комплекс по вул. Шкільній, 9а, у с. Чукалівка Тисменицького району — нове будівництво з використанням незавершеної будівництвом середньої школи на 11 класів
 • 26 991,281 тис. — дитячий садок в с. Чорнолізці Тисменицького району — будівництво
 • 5000 тис. — очисні споруди глибокого біологічного очищення стічних вод продуктивністю 500 куб. метрів на добу у м. Галичі (урочище Дробилка) — будівництво (перша черга)
 • 13 176,913 тис. — загальноосвітня школа I—III ступеня у с. Вишків Долинського району — нове будівництво
 • 21 681,766 тис. — прибудова спорткомплексу до школи у с. Новиця Калуського району (коригування кошторисної документації)
 • 22 920,544 тис. — модульний спортивний зал комунальної установи “Молодіжний центр” по вул. Спортивній у с. Королівка Коломийського району — будівництво
 • 16 427,891 тис. — добудова незавершеного будівництва спортивного корпусу школи в с. Старий Косів Косівського району — нове будівництво
 • 6182,279 тис. — дитячий дошкільний заклад на 60 місць по вул. Центральній у с. Стопчатів Косівського району — нове будівництво
 • 17 915,474 тис. — навчальний корпус та спортивний зал Делятинської загальноосвітньої школи I—III ступеня № 1 по вул. 16 Липня у смт Делятин Надвірнянського району — нове будівництво
 • 12 832,785 тис. — добудова універсального спортивного залу до існуючої будівлі школи у с. Заріччя Надвірнянського району — реконструкція (коригування 3)
 • 6000 тис. — будівля Музею писанкового розпису на вул. Чорновола, 43, у м. Коломиї — капітальний ремонт
 • 12 788,486 тис. — культурно-мистецький центр “Дзбан” по вул. Миру у с. Старий Косів Косівського району в рамках проекту “Створення культурно-мистецького туристичного комплексу “Мальований дзбан” в селах Вербовець та Старий Косів Косівського району — нове будівництво.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!