Залишити звернення
5 квітня
У лікарнях Калуша встановили системи централізованої подачі кисню

У Калуській міській лікарні та Калуській районній центральній лікарні встановили системи централізованої подачі кисню. Йдеться про виконання розпорядження Міністерства охорони здоров’я про виділення коштів для на кисневі станції для опорних лікарень області та встановлення систем централізованої подачі кисню.

Як зазначає народний депутат Едуард Прощук, особливо гострим було питання у Калуській міській лікарні. Тут не було належного кисневого забезпечення фактично з часів незалежності. Не було й стаціонарного газифікатора, балони доводилось часто змінювати – а це завдавало незручностей хворим, адже тиск подачі кисню щоразу знижувався.

У Калуській міській лікарні 110 місць для хворих на коронавірус. 80 кисневих точок – уже доступні. Втім керівництво закладу налаштоване підвести кисень до всіх 110 точок

"Пройшло два тижні від прийнятого урядом рішення про виділення коштів на кисневе обладнання до фактичного встановлення систем централізованої подачі кисню в Калуші. Наявність цих генераторів дасть можливість безперебійно генерувати кисень, а це надважливо у сьогоднішній ситуації з COVID-19",- наголосив Едуард Прощук.

Народний депутат подякував прикарпатським депутатам, які підтримали звернення щодо кисневих станцій для опорних лікарень та Уряду і міністерству охорони здоров'я за оперативність, а також представникам Івано-Франківської ОДА.

Нагадаємо, фінансування погодили для 27 медзакладів області, в тому числі Рогатинська, Галицька та двох Калуських лікарень в межах 85 виборчого округу.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!