Залишити звернення
31 березня
Едуард Прощук: На ремонт Окружної дороги Калуша уже отримали частину фінансування – 50 млн гривень

Перший крок до реалізації важливого проекту будівництва Окружної Калуша зроблено.

Народний депутат від Калущини Едуард Прощук ще у серпні 2020 року направив звернення до голови «Укравтодору» Олександра Кубракова з проханням сприяти у вирішенні проблеми регіонального значення. Зокрема, капітального ремонту дорожнього покриття Окружної в місті Калуш. Вона є частиною дороги державного значення, сполученням Т14-19 Миколаїв-Калуш.

Ділянка дороги в критичному стані, адже довго перебувала в комунальній власності міста і не ремонтувалась ще з 80-х років. Через це великогабаритний транспорт роками руйнував дорожню інфраструктуру в місті.

«Вирішення питання з капітальним ремонтом вказаної дороги є важливою ланкою для інвестиційного та економічно-збалансованого розвитку Калуша та регіону в цілому, адже з вказаної вулиці передбачено оптимальний заїзд на гуртові бази, промисловий ринок і низку підприємств, установ та організацій що розташовані вздовж неї», – прокоментував народний депутат Едуард Прощук.

Восени 2020 Едуард Прощук разом з головою «Укравтодору» Олександром Кубраковим перебували на ділянці вулиці Окружної Калуша, де й прийняли рішення про необхідність проведення капітального ремонту. Як результат – звернення, обґрунтування потреби, відповідь і закладені та вже частково виділені кошти на дорогу.

«Важливо, що в цьому році вже отримали на ремонт дороги частину фінансування, а саме 50 млн з необхідних 202 мільйонів гривень», – наголосив народний депутат Едуард Прощук.

На сьогодні потрібна частина дороги, а це майже 9 км доріг (сюди входять вулиці Окружна, вул. Глібова, вул. Мостиська та вулиця Литвина), передана в державну власність на баланс Служби автомобільних доріг Івано-Франківської області.

Нещодавно відбувся тендер на ремонт дороги, на аукціоні перемогла дорожня компанія з досвідом «ПБС». Наступний етап підписання договору та будівництво дороги, під час якого буде облаштована каналізація, дренажі, розв'язки, з'їзди, водовідведення тощо.

Народний депутат висловив вдячність усім, хто доклав зусиль для реалізації важливого інфраструктурного проекту. Зокрема Укравтодору, Службі автомобільних доріг області, депутату Олегу Марусяку.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!