Залишити звернення
30 березня
Президент підписав указ щодо екологічної політики в Україні

Президент України Володимир Зеленський підписав Указ Про рішення Ради національної безпеки і оборони України «Про виклики і загрози національній безпеці України в екологічній сфері та першочергові заходи щодо їх нейтралізації»

Як зазначив народний депутат, член комітету Верховної ради з питань екології та природокористування Едуард Прощук, відрадно, що на екологічний напрямок визначають на найвищому рівні, як пріоритет і привертають увагу до проблеми забруднення навколишнього середовища.

«Президент підписав указ, який визначає пріоритети розробки та затвердження Національного плану дій з охорони навколишнього середовища, тобто визначає екологічну політику в Україні», – підкреслює Едуард Прощук.

Указом передбачено:

  • розробити та затвердити Національний план дій з охорони навколишнього природного середовища на 2021 – 2025 роки;
  • підготувати та затвердити водну стратегію України на період до 2050 року;
  • а також стратегію управління лісами.

Також, визначений план законотворчості в еконапрямку. Зокрема, пріоритетний розгляд дуже важливого законопроекту «Про управління відходами» № 2207-1-д,

Едуард Прощук висловив сподівання, що тепер екологічні ініціативи завжди будуть вище у порядку денному.

Повний текст Указу на сайті президента України

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!