Залишити звернення
29 березня
Едуард Прощук: Потрібно впроваджувати екоосвіту для наших дітей

Україна посідає 125 місце в світі за доступними запасами питної води. Забезпеченість водою на одну особу в рік в рази нижча ніж в інших європейських країнах: Німеччині, Франції чи Великобританії.

За словами народного депутата Едуарда Прощука, тема глибока, об’ємна і важлива. Досвід сусідніх країн необхідно вивчати, а успішним досвідом – користуватись.

Про це йшлося під час web-презентації книги «Нехай буде вода». Депутати та екофахівці вивчали ізраїльський досвід вирішення світової проблеми нестачі води.

«Про це треба пам’ятати і змінювати культуру поводження з водним ресурсом. В свою чергу, акцентував на важливості переходу до інтегрованого управління водними ресурсами в Україні та наголосив, що важливо впроваджувати екоосвіту для наших дітей та з раннього віку привчати їх дбайливо ставитись до природних екосистем», – підкреслив Едуард Прощук.

Українці споживають щодня майже вдвічі більше води, ніж європейці – 238 літрів на особу до середнього показника по Європі 124 літри.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!