Залишити звернення
29 листопада
«За п'ять років на дорогах Прикарпаття побачимо значні результати», – народний депутат Едуард Прощук

У п'ятницю, 29 листопада, народний депутат України Едуард Прощук разом з міністром інфраструктури України Владиславом Криклієм та головою Івано-Франківської ОДА Денисом Шмигалем відвідали інфраструктурні об’єкти Прикарпаття. Зокрема, оглянули будівництво обваленого внаслідок негоди моста через річку Чечву в селі Пійло та Довге-Калуське.

Восени Кабмін скерував 25 мільйонів гривень на відбудову моста, по якому вже зараз активно тривають роботи. Річку відвели в іншу сторону, побудували захисні дамби та облаштували під’їзні шляхи. Зараз міст на завершальному етапі, укладають останні бетонні блоки.

«Сьогодні це вже фінішна пряма і це доволі добрий результат роботи за три місяці. До кінця року будівництво моста планують повністю завершити та постелити асфальт», – відзначив народний депутат Едуард Прощук.

Окрім того, оглянули незавершене будівництво моста в селі Боднарів Калуського району. Як відзначив народний депутат, міст знаходиться на дорозі державного значення Н–10 Стрий-Мамалига. Щодня тут проїжджає сотні вантажівок, які руйнують його опори.

Кілька тижнів назад, працюючи на окрузі, ми були в селі Боднарів і ознайомились із реальною ситуацією. Відновлення моста почали у 2016 році його, але через відсутність фінансування робіт, припинили. Наступного року на повну добудову моста в селі Боднарів потрібно 88,781 млн гривень.

«Нам важливо визначити потреби для фінансування необхідних робіт, адже наступний рік в області буде роком мостів та доріг. Окрім цього, обговорили з дорожниками та міністром важливе питання дороги сполученням Бурштин-Калуш та добудови моста через Дністер. Уже в наступному році тут теж відновлять роботи. «Враховуючи позицію президента та голови ОДА, думаю за 3-5 років, ми побачимо на дорогах Прикарпаття значний результат», – наголосив Едуард Прощук Прощук.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!