Залишити звернення
23 березня
Едуард Прощук анонсував реєстрацію законопроекту Про руслоочисні та руслорегулювальні роботи

Народний депутат Едуард Прощук анонсував, що незабаром реєструватиме законопроект Про руслоочисні та руслорегулювальні роботи.

Про це він зазначив під час чергового засідання підкомітету з питань раціонального використання водних ресурсів та моніторингу навколишнього природного середовища.

За словами очільника підкомітету Едуарда Прощука, законопроект має на меті впорядкувати і спростити проведення руслоочисних робіт в руслах малих і гірських річок, забезпечити проведення превентивних заходів та оперативність усунення шкідливої дії вод.

«Це актуальне питання для Західної України, особливо для Прикарпаття. І, я вірю, важливий інструмент у вирішенні проблеми запобігання важких наслідків паводків», – зазначає Едуард Прощук.

Крім того, після прийняття, законопроект сприятиме унеможливленню несанкціонованого видобутку мінеральної сировини в руслах річок.

Також важливо, що передбачено зарахування до місцевих бюджетів 50% отриманого доходу від продажу мінеральної сировини отриманих від руслоочисних робіт.

В підсумку законопроект створить передумови для можливості фінансування робіт, пов’язаних із розчисткою русел малих та гірських річок за рахунок коштів інвесторів, збільшенню джерел фінансування та обсягів коштів, що будуть направлені на фінансування водоохоронних заходів.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!