Залишити звернення
22 березня
Едуард Прощук: 27 медзакладів Прикарпаття отримають 60 млн грн на кисневі станції

Відповідно до постанови Кабміну медзаклади Івано-Франківської області отримають 60 млн грн на кисневі станції для опорних лікарень та встановлення систем централізованої подачі кисню.

Про це у відповідь на звернення народного депутата від Калущини Едуарда Прощука, повідомив Міністр Максим Степанов.

«Фінансування отримають 27 медзакладів Прикрпаття, в тому числі Рогатинська, Галицька та дві Калуські лікарні. Реалізувати все обіцяють впродовж місяця після отримання коштів», – прокоментував Едуард Прощук.

Придбання кисневих генераторів дасть можливість в лікарнях безперебійно генерувати кисень та оперативно допомагати людям, а також економити закладам кошти й бути незалежними від постачальників.

«Від мешканців Івано-Франківщини та всіх прикарпатських депутатів вдячні представникам Івано-Франківської ОДА, які формували звернення до уряду згідно з потребами лікарень та за допомогу й оперативну реакцію на ситуацію в області Денису Шмигалю, Максиму Степанову, Віктору Ляшку», – додає народний депутат Едуард Прощук.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!