Залишити звернення
23 лютого
Едуард Прощук: Управління водними й лісовими ресурсами залишилось у підпорядкуванні Міністерства захисту довкілля

Управління водними ресурсами та лісовою галуззю залишилось у підпорядкуванні Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України.

"Важливу екологічну складову врахували, як результат реорганізація завершилась успішно для виконавчої влади (ЦОВВів), екокомітету, природоохоронних організацій та найголовніше для навколишнього середовища", - зазначив Едуард Прощук.

Нагадаємо, народний депутат України, член комітету з питань екології та природокористування Едуард Прощук неодноразово виступав з пропозицією, що ліс та воду не можна віддавати в Міністерство аграрної політики та продовольства. Адже така зміна призведе найперше до порушення басейнового принципу управління водними ресурсами. А це тягне за собою невиконання взятих Україною на себе зобов’язань в рамках Угоди про асоціацію між Україною та Європейськими Союзом, які для держави є пріоритетними. Натомість зараз Україні важливо думати про збереження природного ресурсу.

Едуард Прощук висловив подяку усім, хто боровся та відстоював необхідність залишити Держводагентство й Держлісагентство у Міністерстві захисту довкілля: колегам, екологічній спільноті, зоозахисним та екоорганізаціям за відстоювання позиції, неодноразові звернення та захист довкілля країни.

За посиланням постанова Кабінету Міністрів про Міністерство аграрної політики України.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!