Залишити звернення
16 лютого
Депутати проголосували у першому читанні зміни до Водного кодексу України, співавторства Едуарда Прощука

Верховна Рада в першому читанні проголосувала за внесення змін співавторства народного депутата Едуарда Прощука, до Водного кодексу України.

Як відзначає народний депутат, ці зміни врегульовують збереження і відновлення водних ресурсів та збереження держмайна на стратегічних об’єктах.

"Зміни до статті 42 Водного кодексу деталізують саме визначення водокористувачів й врегулюють умови використання води з каналів, водогосподарських систем і водогонів",- наголошує Едуард Прощук.

Тобто ідеться про те ,що первинними водокористувачами є ті, що мають власні водозабірні споруди і відповідне обладнання для забору води та отримують воду з каналів, водосховищ, водогосподарських систем, водогонів (водопроводів) міжбасейнового та внутрішньобасейнового перерозподілу водних ресурсів.

Тепер забір та використання води із каналів, водогосподарських систем, водогонів (водопроводів) міжбасейнового та внутрішньобасейнового перерозподілу водних ресурсів має здійснюватися на підставі дозволу на спеціальне водокористування та відплатного договору, укладання якого є обов'язковим.

Готуємо проект Закону "Про внесення змін до Водного кодексу України щодо уточнення переліку первинних водокористувачів" до другого читання.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!