Залишити звернення
13 листопада
«Продаж землі має сприяти розвитку українського підприємництва», – Едуард Прощук пояснив, чому не голосував за ринок землі.

13 листопада народні депутати України у першому читанні підтримали законопроект, який передбачає скасування мораторію на продаж землі в Україні. Законопроект №2178-10 підтримали 240 народних депутатів.

Депутат від 85 виборчого округу Едуард Прощук пояснив, чому «утримався» від голосування за цей законопроект.

«Зрозуміло, що Україна потребує негайного впорядкування земельних питань. Я підтримую запровадження ринку землі, та законопроект 2178-10 потребує доопрацювань! Земельна реформа передусім має бути спрямована на розвиток українського підприємництва й захист інтересів дрібних фермерів. Не готовий підтримати закон в нинішній редакції», – зазначив народний обранець.

«Я – за ринок землі, але не в такому форматі, як подано в цьому законопроекті. Сподіваюся, що до другого читання будуть внесені необхідні поправки, і ми отримаємо зважений законопроект, в якому малі та середні фермери, вся громада будуть почуті», – згодом додав Едуард Прощук.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!